41 myśli nt. „Księga Gości

 1. Lawendowy Pałacyk jest bajecznym, przepięknym miejscem na zorganizowanie wesela, ale także ślubu. Dnia 19.07.19 mieliśmy przyjemność zostać gospodarzami tego miejsca, przez jeden dzień czuliśmy się, że możemy każdemu gościowi przychylić nieba.
  Bardzo polecam współpracę z naszym Pałacykiem 🙂
  Tak naprawdę przy obejrzeniu sali i ogrodu dwa tygodnie przed ślubem, widok sprawił, że każdy stres odpłynął w niepamięć.
  Pani Izabela i Urszula – prawdziwe profesjonalistki, które znajdą rozwiązania na każdy problem, a także obdarowują przy tym spokojem i ciepłem rodzinnego domu. Warto słuchać każdej rady i najlepiej się do niej dostosować, bo będąc laikiem w tej dziedzinie bez pomocy się nie obejdzie.
  Jedzenie smaczne, obsługa na bardzo wysokim poziomie, a przy tym serdeczna i uśmiechnięta. Nawet przy umowie za talerzyk został ogrom jedzenia do zabrania (i każdy kto jeszcze był obecny – zabierał z chęcią), a ciasta starczyło na obdarowanie gości.
  Mamy nadzieję, że będziemy mogli być tam jeszcze raz gośćmi, aby poczuć się tak wspaniale jak w dzień ślubu. Powiem szczerze, że przy tych emocjach, cały spędzony tam czas był na wagę złota, ale nadal czujemy niedosyt 🙂
  Pozdrawiamy serdecznie cały team Lawendowego Pałacyku,
  z całego serca dziękujemy <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *